Modelio vaizdumui padidinti sukursime grafiką, vaizduojantį skalbimo mašinų, esančių mažmenininko sandėlyje bei užsakytų skalbimo mašinų skaičių. Tam įkelsime priklausomybės nuo laiko grafiką („Time plot“) bei pasirinksime reikiamus kintamuosius ir jų sąryšius.

m_3_71

Taip pat sukursime valdymo elementus, kuriais būtų galima keisti gaminių atsargų ribas – tam įkelsime du slankiklius, vieną iš jų susiesime su apatiniu atsargų lygiu a, o kitą – su viršutiniu atsargų lygiu A. Kitimo ribas abiems slankikliams nustatysime nuo 0 iki 60.

m_3_8

Šis kompiuterinis modelis jau pabaigtas – dabar jį vėl galima paleisti ir valdyti, paspaudus žemiau esantį paveikslėlį.Tik jam pradėjus veikti,mažmenininkui sunkvežimiai atveža pirmąjį užsakymą – 60 skalbimo mašinų, kurias krautuvai išvežioja į sandėlį. Praėjus užduotam saugojimo laikui ( jis modelyje yra vidutiniškai 20 -45 minučių), krautuvai išveža skalbimo mašinas iš sandėlio. Be abejo, tokį modelį galima nesunkiai išplėsti, įvedant daugiau valdymo ir analizės elementų, sąlygų (pavyzdžiui, gaminiai išvežami, tik gavus pirkėjo užsakymą), pakeisti saugyklos išplanavimą ir kt.modelis

mazm_3