„Niutonas“ – trimatė fizikos eksperimentų laboratorija Jūsų kompiuteryje

„Niutonas“ – tai tarptautinių apdovanojimų pelniusi kompiuterinė programa – virtuali eksperimentų laboratorija, suteikianti visiškai naujas fizikos reiškinių tyrinėjimo ir mokymo (bei mokymosi) galimybes – programa galima kurti įvairiausius trimačius modelius, tyrinėti mechanikos, dinamikos, kinematikos bei elektros reiškinius, su ja galima kurti interaktyvias fizikos užduotis mokiniams.

svytuokle

 

Kurdami savo eksperimentus, galite pasirinkti įvairius geometrinius kūnus (stačiakampius, rutulius, cilindrus ir kt.), sudėtingus objektus (stovus, nuolydžius, spyruokles), sukurti įvairias jungtis tarp šių objektų. Galima panaudoti ir daug trimačių mechanizmų – krumpliaračių, ašių, svirčių, pavarų, variklių ir stebėti bei analizuoti jų veikimą.Taip pat su šia programa galima sukurti įvairiausias trimates, atrodančias kaip tikros, elektros grandines, tyrinėti pastovios ir kintamos srovės dėsnius.Galima pakeisti kūnų savybes (masę, elastiškumą, trintį, dydį, tankį, varžą ir kt.), paveikti juos jėgomis, suteikti sukamuosius momentus, judėjimo apribojimus, sukurti objektus ir patiems, bei eksportuoti eksperimentus video formatu. Galima nufilmuoti eksperimento vyksmą iš bet kokio taško, taip pat ir iš judančio objekto.Eksperimentus galima sukonstruoti tiesiog pasirenkant ir valdant programos objektus pele trimatėje erdvėje, o pasinaudojus galingu programos 3D varikliu – stebėti ir analizuoti jų vyksmą iš bet kokio erdvės taško.

innerplanets   rack_switch

 

 

 

 

 

Galima išmatuoti įvairius eksperimentų parametrus, juos palyginti, pakeisti matavimo vienetus, parametrų kitimą pavaizduoti grafikais, įrašyti eksperimentų paaiškinimus, formules, įdėti paveiksliukus, sukurti eksperimentais iliustruotus testus ir užduotis mokiniams.

laivas
Taip paprastas fizikos pamokas galima paversti įdomiomis tyrimų, ieškojimų ir atradimų pamokomis, sudominti mokinius, padėti jiems įsisavinti teorinę medžiagą.
Programą nesudėtinga įsisavinti, joje jau yra sukurta daugiau nei 150 įvairiausių mechanikos, elektros, astronomijos ir kitokių eksperimentų bei užduočių mokiniams pavyzdžių.
Programa tinka ir mokiniams su individualiais poreikiais.

eksperim_kurimas elektrine_rele

 

 

 

 

 


arrow1Atsisiųsti demonstracinę programą

Jos apribojimai:
– Negalima išsaugoti savo sukurtų eksperimentų;
– Mažiau eksperimentų nei pilnoje programos versijoje;
– Veikia 30 dienų.

 

Programos kainos

Kompiuterinio modeliavimo programa „Niutonas“ Kaina (Eur be pvm)
Licencija pavienei darbo vietai 160
Licencija 5 darbo vietoms* 410
Licencija 10 darbo vietų* 630
Licencija 20 darbo vietų* 950
Licencija 30 darbo vietų* 1250
Licencija 40 darbo vietų* 1400

* Kompiuteriai turi būti viename tinkle, pavyzdžiui, kompiuterių klasėje