aSc Tvarkaraščiai

2022.06.28 Pranešimas: Paleidžiant programą gali iššokti langelis su užrašu “Yra nauja versija…“, jo kol kas nepasirinkite (nespauskite Ok).

 

 


Tvarkaraščius sudarote pieštuku ir trintuku? Patikėkite šį darbą kompiuteriui!

tvarkarastis5

arrow1 Apie programą

arrow1 Dažniau pasitaikantys programos naudojimo klausimai

arrow1 Programos vadovas Internete

arrow1 Programos kainos

arrow1tvarkarasciai_interneteNauja: programos modulis „Tvarkaraščiai Internete“

arrow1 Programos įsigijimo tvarka

arrow1 Minimalūs reikalavimai kompiuteriui

arrow1 Keli programos ekranai

arrow1 Kas naujo naujoje programos versijoje

 


į viršųTarptautinis verslo tinklas atstovauja Slovakijos IT kompaniją Applied Software Consultants s.r.o., kuri yra sukūrusi galingą ir kol kas vienintelę rinkoje tvarkaraščių kūrimo programą lietuvių kalba, kuri sugeba sukurti visos mokyklos tvarkaraštį, į jį sudėdama absoliučiai visas reikiamas pamokas, jei tiktai tam yra menkiausia galimybė, patikrindama tūkstančius įvairiausių galimų variantų.

Tvarkaraščiai gali būti tiek vienasavaitiniai, tiek daugiasavaitiniai, taip pat tinka ir mokykloms, dirbančiomis dviem pamainomis.

Ji leidžia:

  • Įvesti ir išsaugoti pagrindinius duomenis: klases, mokytojus, kabinetus, pamokas, savaitės dienas kada vyksta pamokos ar užsiėmimai, skambučių laiką ir t.t. Šiuos duomenis, kiek paredagavus, galima naudoti ir kitais mokslo metams.
  • Aprašyti įvairias sąlygas: laiką, kada gali vykti pamokos, mokytojų darbo laiką, sąryšius tarp skirtingų disciplinų (kaip jos turi būti paskirstytos per savaitę, kokios disciplinos negali eiti viena po kitos, kada turi vykti ir pan.), langų mokytojams laiką, pietų pertraukas, dėstomų pamokų skaičių ir daugelį kitų dalykų.
  • Sukurti tvarkaraštį: programa turi galingą algoritmą, leidžiantį jai sudaryti tvarkaraštį per keliolika minučių, sudedant į tvarkaraštį visas pamokas ir užsiėmimus. Vėliau galima tvarkaraštį redaguoti, keičiant sąlygas ar net rankiniu būdu išdėstant pamokas. Jeigu pasirodo, kad tvarkaraščio sukurti neįmanoma, programa turi testavimo įrankius, leidžiančius surasti problemą, ar tai būtų įvestų duomenų klaida, ar pernelyg griežtos jai užduotos sąlygos.
  • Atnaujinti tvarkaraštį per visus mokslo metus, atspausdinti kiekvienos klasės, kabineto ar mokytojo tvarkaraštį, ar bendrą klasių, mokytojų ar kabinetų tvarkaraštį. Taip pat tvarkaraščius galima eksportuoti Excel lentelių (naudojant modulį „Tvarkaraščiai Internete“) ar html (flash) formatu ir patalpinti į Internetą – mokyklos interneto puslapyje ar vietiniame kompiuterių tinkle.
  • Įsigydami Tvarkaraščių programą, kartu gausite ir Pavadavimų programą „aSc Pavadavimai“, kuri leis nesunkiai išspręsti situacijas kai reikia surasti pavaduojančius mokytojus.

Lietuvoje šią programą jau naudoja daugiau nei 300 įvairių mokymo įstaigų – vidurinių, progimnazijų, gimnazijų, licėjų, profesinio mokymo, koledžų.

TT_LT

 

arrow1Kiek detaliau apie programą

arrow1Programos vartotojo vadovas internete


į viršų

arrow1Dažniau pasitaikantys Tvarkaraščių programos naudojimo klausimai

Lietuvišką programos instrukciją galima atsisiųsti ir Acrobat reader (pdf) formatu, kaip atskirą bylą, kurią galima skaityti kompiuterio ekrane ar atsispausdinti: Tvarkaraščių programos vadovas / Pavadavimų programos vadovas.

Lietuviška demonstracinę programą (naujausią programos versiją) galima atsisiųsti iš  arrow1 čia .  Pamėginkite!

Pastaba: Neregistruota programa turi keletą apribojimų – nors yra pilnai veikianti, bet ji neleidžia įrašyti duomenų į kompiuterio diską, eksportuoti bei importuoti duomenų ir sudarytų tvarkaraščių bei atspausdinti tvarkaraščio. Programą galima užregistruoti ir vėliau, tačiau jei nutarsite programa naudotis, ją yra privaloma įsigyti.

Švietimo plėtotės centro sprendimas dėl programos „aSc Tvarkaraščiai“ tinkamumo naudoti mokymo įstaigose.


Mokykloms, įsigijusioms programą seniau nei prieš metus, nemokamai naujų registracijos kodų neteikiame. Registracijos kodus galima gauti, sumokėjus  119,79 € metinį mokestį.
Naujas programos registracijos kodas reikalingas pakeitus kompiuterį, keičiant/atnaujinant kompiuterio operacinę sistemą, keičiant kietą diską, video plokštę ir pan., diegiant naujesnę programos versiją.

Mokymo įstaigos, ilgiau nei du metus nesumokėjusios metinio mokesčio, turi įsigyti naują programos licencijos prenumeratą.


į viršųProgramos kainos

– Tvarkaraščių programos „aSc Tvarkaraščiai“  pradinio, vidurinio ir specialiojo mokslo mokymo įstaigoms kaina 360,58 € su pvm.

aSc Tvarkaraščiai Standartinė versija:
– trys darbo vietos
– nemokami programos atnaujinimai 1 metai
– pavadavimų programa „aSc Pavadavimai“
– „Tvarkaraščiai Internete“ modulis 1 metai; daugiau apie šį modulį

Po metų ir vėliau:
– programos metinis mokestis 99 € (be pvm)
– „Tvarkaraščiai Internete“ metinis mokestis 99 € (be pvm)


– Tvarkaraščių programa aukštesniojo ir aukštojo mokslo mokymo įstaigoms „aSc Tvarkaraščiai Premium“ 499 € (be pvm).

aSc Tvarkaraščiai Premium:
– neribotas darbo vietų skaičius
– nemokami programos atnaujinimai 2 metai
– techninė pagalba 2 metai
– pavadavimų programa „aSc Pavadavimai“
– „Tvarkaraščiai Internete“ modulis 2 metai; daugiau apie šį modulį

Po dviejų metų ir vėliau:
– programos ir „Tvarkaraščių Internete“ metinis mokestis 199 € (be pvm)


– Tvarkaraščių programa aukštesniojo ir aukštojo mokslo mokymo įstaigoms „aSc Tvarkaraščiai Pro*“ 995 € (be pvm).

aSc Tvarkaraščiai Pro:
– neribotas darbo vietų skaičius
– nemokami programos atnaujinimai 2 metai
– techninė pagalba, duomenų analizė ir klaidų paieška 2 metai
– tvarkaraščių sudarymas pagal individualius studentų pasirinkimus
– pavadavimų programa „aSc Pavadavimai“
– „Tvarkaraščiai Internete“ modulis 2 metai; daugiau apie šį modulį

Po dviejų metų ir vėliau:
– programos ir „Tvarkaraščių Internete“ metinis mokestis 199 € (be pvm)

———–
*Pro versija, sudarydama tvarkaraščius, automatiškai paskirsto mokinius į seminarų grupes. Ji gali ir perkelti mokinius iš vienos grupės į kitą, jei yra kelios seminaro grupės, todėl gali sudaryti optimalesnius tvarkaraščius, su mažesnių langų skaičiumi mokiniams.
Standartinėje programos aSc Tvarkaraščiai versijoje galima tik paskirti mokinius grupėms prieš pradedant sudaryti tvarkaraštį, bet sudarymo metu programa šių grupių keisti negali.


į viršųtvarkarasciai_internete Jau galime pasiūlyti ir naują programos modulį – “Tvarkaraščiai internete”.

Turint šį modulį, kompiuteryje įdiegtoje programoje “aSc Tvarkaraščiai” atsiranda papildomas mygtukas “Tvarkaraščiai Internete” tvarkarasciai_internete_, kurį paspaudus,  tvarkaraštį galima tiesiogiai paskelbti internete, savo sukurtame interneto puslapyje serveryje edupage.org.
Jeigu tvarkaraštyje įvyko kažkokie pakeitimai, juos padarius, iš programos “aSc Tvarkaraščiai” vienu mygtuko paspaudimu tvarkaraštį galima atnaujinti, todėl internete visuomet bus publikuojama naujausia versija. Galima publikuoti ir greitai pakeisti pavadavimų informaciją, nustatyti, kurios tvarkaraščio dalys yra atviros visiems, kurios – tik tam tikroms vartotojų grupėms.
Taip pat mokyklai nereikia turėti savo interneto serverio, jo administratoriaus ir kitų su tuo susijusių išlaidų, viską padaryti gali žmogus, dirbantis su tvarkaraščių programa.
Iš “Tvarkaraščiai Internete” tvarkaraščius galima eksportuoti html arba Excel formatu, taip pat juos peržiūrėti išmaniuosiuose telefonuose ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose.

arrow1 Naudojimo instrukcija

Pavyzdys yra čia: arrow1  http://tvt1.edupage.org/ . Tada reikia pasirinkti kairėje “Tvarkaraštis”, piktogramą “Bendri tvarkaraščiai”, “Bendri klasių tvarkaraščiai”.

Kaina: 198 € metams (be pvm), kartu su metiniu programos mokesčiu. 


į viršųProgramos įsigijimo tvarka

– informuojate mus (el. paštu ar telefonu), kad norėtumėte įsigyti programą, ir mes atsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Tam mums reikia pirkėjo rekvizitų: pavadinimo, kodo, PVM kodo (jei PVM  mokėtojas), adreso, telefono, fakso;
– po apmokėjimo mes suteikiame registracijos kodą, kurį reikia įrašyti į demonstracinę programos versiją, ir programa taps pilnai veikiančia;
– sąskaitą-faktūrą išsiųsime paštu.

arrow1 Programos registracijos instrukcija

Galime pasirašyti ir programos konsultacijų sutartį –  tai atsakymai į darbo metu iškylančius klausimus, paprastai el. paštu. Ši paslauga metams kainuoja 50% programos kainos.

Detalesnės informacijos teiraukitės el. paštu office@ibn.lt  arba telefonu 8-5-2122430.

 

Jeigu rajonų ar miestų Švietimo centrai ar grupė mokyklų norėtų nedidelio pristatymo ar seminaro apie darbą su šia programa (2-3 val. trukmės), rašykite. Reikėtų kompiuterių klasės, ir be abejo, norinčių ;).į viršųMinimalūs reikalavimai kompiuteriui

– Su IBM PC suderinamas kompiuteris, rekomenduotina su Dual Core arba Multi Core procesoriumi, 2 MB ar daugiau operatyvinės atminties, kietu disku, turinčiu ~ 100 MB laisvos vietos ir SVGA ar geresniu monitoriumi
Pastaba: tvarkaraščio sudarymo greitis labiausiai priklauso nuo procesoriaus greičio ir mažiau nuo atminties, todėl, jei tvarkaraštis sudėtingesnis, geriau rinktis kompiuterį, turintį bent 1 GHz ar didesnį taktinį dažnį, ir, pageidautina, kelių branduolių procesorių.
– Operacinė sistema Windows: Windows 7, 8, 8.1, 10, 11.
Pastaba: operacinės sistemos Linux bei MAC iOS nebepalaikomos.
– Pelė bei spausdintuvas

 į viršųO taip gali atrodyti darbo su šia programa rezultatai 

Tvarkarasciai_perziuros_langas

Įvairių tvarkaraščių (bendro klasių, bendro mokytojų, atskirų klasių, dalykų, kabinetų ir t.t.) pasirinkimo ir peržiūros langas programoje „aSc Tvarkaraščiai“

 


tvarkarastis4

Programos sudarytas tvarkaraštis

 


 

tvarkarastis5

Tvarkaraštis su dalykų piktogramomis


 

tvarkarastis6

Tvarkaraštis su paaiškinimais