aSc_TT_logotipasKompiuterinė tvarkaraščių sudarymo programa “aSc Tvarkaraščiai”

Pasinaudodami šia programa galėsite greitai ir paprastai sukurti savo mokyklos, gimnazijos, profesinės mokyklos, licėjaus, aukštosios mokyklos ar kitos mokslo įstaigos tvarkaraščius, kurie atitiks visus organizacinius, psichologinius bei pedagoginius reikalavimus.

Jau daugiau nei 300 mokymo įstaigų Lietuvoje sėkmingai naudoja šią programą, o visame pasaulyje yra daugiau nei šimtas penkiasdešimt tūkstančių vartotojų 173 šalyse.

 

Paprastas duomenų įvedimas

Programos demonstracija – svarbi Tvarkaraščių programos dalis. Programos Pagalbininkas vaizdžiai parodys, kaip įvesti duomenis, juos patikrinti, sudaryti ir atspausdinti tvarkaraštį.

Pagalbininkas

Tvarkaraščių programoje labai lengva įvesti visus reikalingus duomenis: disciplinas, klases, mokytojų darbo laiką, pamokų tarpusavio ryšius, kabinetus. Galima klases suskaidyti į grupes, sujungti kelias klases bendram užsiėmimui, paskirti kelis mokytojus vienai pamokai, įvesti pamokas, kurios vyksta kas antra savaitė ir t.t.

Galima pasirinkti tikslų laiką arba laiko intervalą, kada disciplina turi vykti, kokiame kabinete ir kuris mokytojas pamoką turi vesti. Pavyzdžiui, galima nurodyti, kad matematikos pamokos negali vykti vėliau nei 6-ji pamoka, kuris nors mokytojas negali vesti pamokų antradieniais, sporto salė negali būti užimta penktadieniais po 5-os pamokos, nes tuo laiku ateina treniruotis mokyklos krepšinio komanda ir pan.

Duomenu_ivedimas

 

Automatiškas tvarkaraščio sudarymas

Per keliolika minučių programa patikrins tūkstančius variantų ir pati sudarys tvarkaraštį, atitinkantį užduotas sąlygas ir apribojimus:
– maksimalų langų skaičių mokytojams, dienas, kuomet mokytojai ar dėstytojai gali vesti užsiėmimus;
– tolygų disciplinų išdėstymą per savaitę;
– patikrins pamokų nuoseklumą pilnoms ir padalintoms klasėms;
– pamokoms paskirs kabinetus;
– patikrins visas kitas užduotas sąlygas…

Tvarkarascio_kurimas

 

Tvarkaraščio patikrinimas

Programa patikrins duomenis ir padės jums surasti bei pašalinti galimas klaidas. Ji taip pat patikrins, ar tvarkaraštis atitinka visas užduotas sąlygas.
Jūs galėsite daryti pakeitimus tvarkaraštyje ir rankiniu būdu, programa įspės, jei kurie nors daromi pakeitimai yra neleistini.

patikrinimas

 

Statistinė tvarkaraščio informacija

Programa pateiks tvarkaraščio statistinę informaciją.

tvarkarascio_statistika

 

Spausdinimas

Jūs galėsite atspausdinti savo tvarkaraštį. Programa automatiškai sukurs tvarkaraščius atskiroms klasėms, mokytojams bei kabinetams, taip pat sukurs bendrus tvarkaraščius klasėms, mokytojams ir kabinetams. Jūs lengvai galėsite parinkti pavaduojančius mokytojus, pasirinkti, kuriems mokytojams, klasėms ar profilinių klasių mokiniams norėsite atspausdinti tvarkaraščius, atspausdinti neužimtų kabinetų sąrašus.

spausdinimas

Taip pat galėsite eksportuoti duomenis į Microsoft Excel programą, o tvarkaraščius – eksportuoti html (flash) formatu ir patalpinti juos internete.

eksportas

 

Intuityvus programos valdymas

Jūs lengvai galėsite keisti tvarkaraštį tiesiog perkeliant pamokas pele. Programa perspės, jeigu norėsite padėti pamoką į neleistiną vietą ir patars, kada reikiamas mokytojas gali vesti šią pamoką.

nesuderinimai

Jeigu pakeitimai jums nepatiks, juos   galėsite atšaukti (iki 100 paskutinių pakeitimų).
Paspaudę dešinįjį pelės klavišą, galėsite greitai pasirinkti norimą veiksmą arba pasižiūrėti, kokios pamokos gali vykti pasirinktu laiku.

desinys_klavisas1

 

Pamėginę dirbti su programa, jūs tikrai greitai įsitikinsite, kad ji nesunkiai įvaldoma ir labai naudinga bet kokiai mokymo įstaigai, jei ji tik naudoja tvarkaraščius. Ir, žinoma, ji padeda sutaupyti daug laiko ir išvengti galvos skausmo, kylančio, kai tik reikia sudaryti ar pakeisti tvarkaraščius.