Atgal Kaip nurodyti, kad programa pradžioje tikrintų ar nėra laisvas tam tikras kabinetas, o jei jis užimtas, tik tuomet parinktų kabinetą iš laisvų kabinetų sąrašo

 

Programa, skirdama kabinetus, prioriteto  kabinetams nesuteikia.
(Nuo 2019 m. versijos kabinetams  galima suteikti prioritetus, žr. pastabą šio straipsnio gale).

Galima pamėginti daryti taip: sukūrus tvarkaraštį, pasirinkti “Aprašymai, Pakeisti, Disciplina – pavyzdžiui Chemija”,
“Pakeisti kabinetą” – pasirinkti Chemijos kab.

pakeisti_kab
Tuomet chemijos pamokoms bus paskirtas chemijos kabinetas, bet dalis chemijos pamokų (jei yra bent dvi chemijos pamokos tuo pačiu metu) liks be kabineto (tvarkaraštyje esančioje pamokos kortelėje bus baltas brūkšnys dešinėje).

be_kabineto
Tada pasirinkti “Aprašymai, Pakeisti, Disciplina – Chemija”, “Pakeisti Kabinetai”, “Pridėti” – pasirinkti kelis kitus galimus kabinetus – tai yra pridėti kelis kabinetus, kuriuose galėtų vykti chemijos pamokos.

pakeisti_kab1

Ir pasirinkti komandą “Tvarkaraštis, Priskirti kabinetus” – programa šiuos kabinetus priskirs likusioms chemijos pamokoms.

priskirti_kabinetus1

 

Galima tiesiog kabinetų peržiūroje pastumdyti kabinetus, jei tokių, kurie turi būti 100% užimti, yra nedaug.

pakeisti_kab2

 

Taip pat žiūrėkite: http://help.asctimetables.com/text.php?id=588&lang=lt 

 

Pastaba: nuo 2019 m. versijos kabinetams  galima suteikti prioritetus. Kiekvienai pamokai galite nustatyti Optimalius, Tinkamus, Nelabai tinkamus ir Visai netinkamus kabinetus:

Programa stengsis kuo daugiau pamokų paskirti optimaliu kabinetus, po to – pamokoms paskirs tinkamus kabinetus. Jų pritrūkus, pradės naudoti nelabai tinkamus. Pamokų paskyrimas į visai netinkamus kabinetus yra laikoma apribojimų sušvelninimu – programa tai darys tik tada, kai negalės sudaryti pilno tvarkaraščio, naudodama Optimalius, Tinkamus, Nelabai tinkamus kabinetus.