Atgal Kaip priskirti kabinetus mokytojams, o ne klasėms

 

Galima nurodyti mokytojo kabinetą:

Tuomet tam mokytojui priskiriant pamoką, programa automatiškai pasiūlys šį kabinetą (tačiau galima jį pakeisti ir parinkti ir kitą):

 

Taip pat, įvedant kabinetus, galima juos priskirti bendriems kabinetams, o ne klasės saviems, disciplinų ar mokytojų kabinetams. Bendri kabinetai yra tokie, kurios gali naudoti visos klasės. Nurodžius, kad kabinetas yra bendras, įvedant pamoką, galima pasirinkti, kad ji gali vykti bendrame kabinete – tada programa, sudarydama tvarkaraštį,  tai pamokai parinks vieną kabinetą iš bendrų kabinetų sąrašo.

bendras_kab

 

Galima, įvedant pamokas, pasirinkti “Kiti galimi kabinetai” ir pasirinkti konkrečiai tą, kurį norite priskirti tai pamokai.

kabinetai

 

Kitas būdas būtų pasirinkti “Aprašymai”, “Pakeisti”, pasirinkti discipliną, po to pasirinkti mokytoją, pasirinkti “Kabinetai”, “Pakeisti”, “Kiti galimi kabinetai” ir išrinkti reikiamą kabinetą.  Šis būdas  tinka ir tuo atveju, jei mokytojai ir jų pamokos jau yra įvesti į programos duomenis.

kabineto_keitimas

Šiame lange galima ir pridėti kabinetų klasėms, disciplinoms ar mokytojams. Pavyzdžiui, jei buvo įvesta, kad fizika gali vykti 201 kabinete, pridėjus kabinetą 202 fizikai, ji galės vykti 201 arba 202 kabinetuose.